Search

Hammer Sport AG

120

Yıl Deneyim

250

Çalışan

20.000

Ürün Geliştirme

HAMMER Sport AG, spor ürünlerinin üretimi ve dağıtımıyla 120 yıldan fazla bir süredir ilgilenmektedir. Her şey ahşap tenis raketi ve kayak üretimi ile başladı.

İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra, üretici – Erbacher markası altında – önemli yeniliklerle önde gelen Alman kayak üreticisi oldu: Şirket dünyanın ilk plastik kayaklarını üretti, Howard Head’den sonra dünyada ikinci firma olarak metal kayakları geliştirip üretti. 1960 yılında Heidi Biebl, Squaw Valley’de (ABD) “erbacher Grand Prix” ile Abfahrts-Gold madalyasını kazandı.

1989 yılında HAMMER Sport, “HAMMER” markası altında bir fitness ekipmanları programı geliştirdi ve piyasaya sürdü. HAMMER Sport AG bugün Avrupa’da ev fitness ekipmanlarının önde gelen sağlayıcılarından biri olarak kabul edilir. 1996 yılında HAMMER Boks ve Dövüş Sporu ürünleri dağıtım programına eklenmiştir.

2005 yılında Premium markası FINNLO piyasaya sunuldu. Bugün, FINNLO Avrupa’da “en” yenilikçi fitness markasıdır. Kalite ve tasarım konusundaki tutarlı premium talebi, FINNLO markası için belirleyici başarı faktörüdür.

HAMMER ve FINNLO fitness ekipmanlarının başarısının temeli, yenilikçi ve kısmen patentli ürün özellikleriyle kaliteli ürünlerin geliştirilmesine dayanmaktadır – böylece dünya pazarının yüksek gereksinimlerini karşılamak mümkün olur.

Daha fazla bilgiyi HAMMER Sport AG şirket sayfamızda bulabilirsiniz.

You don't have permission to register
X